середу, 20 жовтня 2021 р.

 

Літературний акцент: « Осіння пора читання».


           Осінь вже остаточно прийшла  на наші вулиці, у наші домівки.  У час осінньої депресії чи апогею спокою та усамітнення (у кого – як) ідеальним другом та співбесідником була, є і лишається книга. З книжкою восени не лише цікаво та не сумно, а й тепло, бо з нею ми можемо бути, де завгодно – подорожувати теплими країнами, засмагати десь на теплому узбережжі, досліджувати джунглі, перепливати моря… Обираючи книгу для читання, ми обираємо підходящі для себе пору року, погоду, країну, місто і настрій. У книжці ми всесильні і не залежимо від усіляких обставин.

Сьогодні презентую чудову львівську письменницю Людмилу Когут.

Когут Людмила Сергіївна – сучасна українська письменниця.

Народилася 25 липня 1954 у – м. Львові. Економіст за фахом, отримала освіту у Львіському політехнічному інституті. Це дало відчутний поштовх для побудови успішної кар’єри у органах державного управління. Працювала начальником відділу обласного управління соцзахисту, закінчила свою трудову кар’єру на посаді начальника обласного центру по виплаті пенсій та допомог. Вийшла на пенсію і зрозуміла,що життя тільки розпочинається. Особисті життєві історії, колізії й неспокій через одвічне запитання: а що залишиться у спадок дітям і прийдешнім поколінням, привело її до літератури. У 2007 році випробовує себе як літератор і видає книгу оповідань «Мудрі жінки». В кожному оповіданні вияв глибоких почуттів, розуміння жіночої психології і найголовніше — віра в себе, в добро, в життя, в оптимізм.

Письменниця надає перевагу написанню романів і повістей.

У творчому доробку повісті «Країна розбитих сердець», романи «Сага про…», «Якби все почати заново?», «Пов’язані любов’ю», «Свої…Чужі…», «Чічка» та ін.

У всіх творах захоплива розповідь про кохання і хитросплетіння людських стосунків, про чарівні витівки веселої фантазерки долі, часом щедрої на подарунки, а інколи подібної на злющу даму, цілком позбавлену доброти і почуття гумору. Разом з її героями ви поринете в цікаву подорож у минуле із щасливим поверненням у сьогодення.

Начало формы

 

Немає коментарів:

Дописати коментар