неділя, 28 травня 2023 р.



 #День_краєзнавства
Виставка однієї книги:Дмитро Зробок
"Тернистий шлях до волі".


Дмитро Зробок, почесний Громадянин м.Броди, почесний Голова Товариства політв'язнів і репресованих,
ініціатор спорудження пам'ятника політв'язням і репресованим у Бродах, пам'ятників Петру Полтаві і Михайлу Горбатюку, уродженець с.Піски.


Це книга спогадів із життя в Сибіру, активну громадсько- політичну діяльність на теренах Брідщини, історичні матеріали про видатні постаті краю.
Надзвичайно зворушливим є "Поетичний щоденник Дмитра Зробка".



Книга чекає свого читача.

понеділок, 22 травня 2023 р.

Виставка- пам’ять: « День Героя:Україно! Згадай її усіх поіменно»


 

День Героїв — це день пам'яті усіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність Української держави, це свято величі духу українських вояків та воячок — борців за самостійну соборну Українську державу і є символом незборимості української нації.

Це свято лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, опришків, українських січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН. День Героїв відзначають понад сімдесят років. У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив відзначити 23 травня як День Героїв. Воно було покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН.

 У важкий для України час- це свято має особливу цінність, адже всіх громадян країни можна назвати героями, які по-своєму протистоять російській окупації.

Сьогодні - в День Героїв, згадуємо всіх полеглих за нашу Батьківщину та віддаємо їм шану. Українську історію творять Герої.

Так будьмо Героями!

 










субота, 20 травня 2023 р.

Навчання для координаторів Хабів цифрової освіти

 



З 15 по 19 травня 2023 року бібліотека була учасником п'ятиденного навчання для координаторів Хабів цифрової освіти Львівської області у рамках проєкту "Розвиток спроможності бібліотек-Хабів цифрової освіти". Навчання було покликане допомогти створити у бібліотеці хаб цифрової освіти, впровадити нові послуги, налагодити ефективну роботу бібліотеки у  форматі бібліотека-Хабі цифрової освіти.

            У легкій та доступній формі було подано теоретичний матеріал завідуючою НМВ ЛОУ НБ – Оленою Шматько та головним методистом – Світланою Дмитрів, консультативні поради президентом ВГО Української бібліотечної асоціації - Оксаною Бруй . Практичні заняття спонукали до  розвиту самоосвіти цифрової інформації.

    Очікуйте відкриття Хабу цифрової освіти у нашій бібліотеці.









         

середа, 17 травня 2023 р.

Етномікс: «Кольори сплелися в узори й квіти»

  #БібліоАрт_майстерки_Родзинки_творчості




Узор вручну, широка планка,
Легенький запах ковели.
Моя сорочка вишиванка ,
Вся ніби сплетена з трави.
Дніпра потоки, степ , простори,
По лівій, правій стороні.
Червоно – чорні всі узори,
Мережив ряд на полотні.
Леся Вознюк

Вишиванка є символом краси, здоров'я і щасливої долі. Її вважають оберегом української нації. Вишита сорочка символізує сімейні цінності – пам'ять роду, вірність і любов. День вишиванки не національне свято, а всесвітнє. 

День вишиванки – свято, покликане сприяти єдності й процвітанню українського народу. Відзначається в третій четвер травня. У 2023 році День вишиванки припадає на 18 травня.

Творчі роботи учнів 3-го класу.

















неділя, 14 травня 2023 р.

 #БібліоАрт_майстерки_Родзинки_творчості

Майстерня творчих ідей:"Ми своїми вмілими руками зробили подаруночок для мами".



Материнство- це щастя і благословення, яке Бог дає жінці. А ще велика відповідальність і важка праця. Всім матерям бажаємо ,щоб вас любили і цінували ваші діти - найкращі , добрі,розумні та успішні.

























понеділок, 8 травня 2023 р.


                    Історичне досьє: «Подвигам щоденно зоріти та пам’яті навіки жити»



8 травня, у День памʼяті та примирення, українці вшановують тих, хто у Другій світовій війні боровся з нацизмом та переміг його, а також усіх жертв тієї війни.

Другий рік поспіль українці проводять цю памʼятну дату в умовах сучасної повномасштабної війни Росії проти України, яку називають найбільшою війною в Європі з часів Другої світової. Наша боротьба триває щоденно від 2014 року, і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Міць наших Збройних Сил є запорукою існування держави та збереження прав людини.