четвер, 23 вересня 2021 р.

 

             " Моя земля!Чарівна Україна!

                Ти мила серцю і мені"

Святкування Дня Незалежності та 510 років першої писемної згадки про село.
Є на карті Львівської області Бродівської громади чудове село Пониковиця. Блакитне
безмежжя неба над головою, золоте море колосся, квітучі сади, прекрасна школа, дитячий садок, Палац культури і величава святиня, гордість - новий храм, що у самому центрі села. До нього ведуть стежки з 3-ох кінців села - Задвора, Кута, Заставу і, саме тут, поблизу храму вони перетинаються. З якого боку б ти не йшов, бачиш величаві куполи, затримуєш зір, затамовуєш подих. Є і пам’ятні знаки - величні знаки, які нагадують нам про минуле села, про його походження, адже над Пониковицькою землею пролетіли віки - 510 років від першої писемної згадки.
Але найголовниій скарб кожної громади, кожного села - це люди! Працьовиті та творчі українці. Батьки батьків, діди дідів ведуть у сиву глибину сторіччя - до свого коріння, родоводу, до наших джерел, до нашої історії. І хто його знає, можливо, там - у глибоких пластах століть захований наш спільний корінь, який дає нам право казати, що ми в далекому минулому - одна рідня.
Саме 28 серпня відчували себе однією ріднею всі ті, хто були присутні на святі - мешканці та гості села Пониковиця. Разом зібрались, щоб відсвяткувати 510 років від першої писемної згадки. Під вмілим керівництвом старости Йосипа Галицького організаційна команда зробила все для того, щоб це свято було комфортним для кожного учасника.Немає коментарів:

Дописати коментар